Gå til innhold

Halv brødskive - hva med resten?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Noen her sier at de spiser feks 1-1,5 brødskiver til frokost. Dumt spørsmål, men hva gjør man med den andre halvdelen? :P

Baker brød selv, så jeg skjærer skiver når jeg skal spise dem. Vil en halv brødskive som har vært oppskåret i et døgn være like godt bevart som resten av brødet? Eller bare kaster dere den andre halvdelen? Er det best å ha brød nedfryst i (halve😅) skiver og bare ta ut det man tenker å spise for hvert måltid?

Jeg kan jo såklart bare teste det selv 🙄

Anonymkode: d819f...6d9

Gjest TulleteKatt
Skrevet

Legger den halve skiven tilbake i posen med resten av brødet. Har gjerne et halvt brød av gangen på benken, resten i fryseren. Vi er to i husholdningen som ikke spiser så veldig mye brød, så et halvt brød holder i masse.

AnonymBruker
Skrevet

Overvurderer min evne til å trøkke mat ned i strupen, blir for fort mett, så smører alltid på hele jævlig brødskiva. Så den går jo i søpla:) 

Anonymkode: 2cca2...334

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...