AnonymBruker Skrevet 23. juli 2018 #1 Skrevet 23. juli 2018 Er lesbisk å har ingen problem med å se 2 jenter sammen. Nen når der kommer til 2 gutterer det annerledes. Føler det er litt ekkelt å kvalmt å se 2 gitter leie hverandre eller kysse etc. Jeg har selv en kamerat som er sammen med en gutt, å respekterer det absolutt.. Anonymkode: 97fbd...fc5
AnonymBruker Skrevet 23. juli 2018 #4 Skrevet 23. juli 2018 Du vet at dette er et diskusjonsforum og ikke din private dagbok? Dette er like teit som hvis jeg skulle lage en tråd på Mat og drikke om at jeg ikke liker brunost. Who fucking cares? Anonymkode: 676cb...95d 3
AnonymBruker Skrevet 23. juli 2018 #5 Skrevet 23. juli 2018 Jeg mann. Hetero og synes også to menn er ekkelt. To damer er derimot en nytelse, ren kunst. Vet ikke hvorfor det er sånn. Anonymkode: e00cd...a81 1
Nowayback Skrevet 23. juli 2018 #6 Skrevet 23. juli 2018 1 time siden, AnonymBruker skrev: Jeg mann. Hetero og synes også to menn er ekkelt. To damer er derimot en nytelse, ren kunst. Vet ikke hvorfor det er sånn. Anonymkode: e00cd...a81 Fordi både du og ts tenner på damer!🤣 Og ts, jeg syns faktisk ikke det er å respektere det når du syns det er ekkelt. Fakta er at damer er estetisk penere vesener, glattere hud uten noe hår (ofte), sminkede ansikter osv.. For mange blir gjerne guttesex litt røffere og "urent". Mange henger seg nok opp i analsexen her og at kjønnssykdommer oftere opptrer blant menn som ligger med menn. Men kvinner som har sex med kvinner er også en risikogruppe! Gjerne fordi de tror jentesex er safe. Tro om igjen! For meg er to menn hottest, for slik jeg ser det kan man gjøre så mye mer. Begge kan suge hverandre, og penetrere hverandre. Det er det bare mann/mann som kan!
TrekStar Skrevet 24. juli 2018 #7 Skrevet 24. juli 2018 Når jeg var i tenårene, så hadde jeg en bekjent\venn som var homofil. Han var ca 20 år. Han syntes at damer var ekle, og hver gang jeg spiste Go'Morgen Yoghurt med jordbær, så ble han kvalm, fordi han syntes yoghurten minnet om mensenblod. Han likte bare ikke kvinner sa han, og at dem var heslig.
AnonymBruker Skrevet 24. juli 2018 #8 Skrevet 24. juli 2018 Jeg synes det er ekkelt uansett når heterofile/lesbiske/homofile/transseksuelle kysser foran meg, ingen unntak for noen. Jeg vil heller ikke tenke på mine heterofile venner ha sex, like lite som jeg vil tenke på mine homofile venner ha sex. Løsningen er enkel, å bare ikke tenke på det og å unngå å henge med klengete kjærestepar. Et kyss varer ikke så lenge, litt må man tåle tenker jeg, selv om man blir ukomfortabel. Anonymkode: 88bab...691
Katten.2.0 Skrevet 24. juli 2018 #9 Skrevet 24. juli 2018 Såååå flaks at du er kvinne og lesbisk - så slipper du å forholde deg til det. 1
Isambard Skrevet 24. juli 2018 #10 Skrevet 24. juli 2018 Jeg tror det er kulturelt. Vi er opplært til at mannlig homofili er ekkelt.
Gjest Axl Skrevet 24. juli 2018 #11 Skrevet 24. juli 2018 Ja vel. Kanskje ikke så rart? Du er jo lesbisk og tenner på jenter og jentesex.
AnonymBruker 42 Skrevet 24. juli 2018 #12 Skrevet 24. juli 2018 Det er ikke noe galt i å synes det er "litt ekkelt". Jeg synes også det er litt "ekkelt" med menn som kliner. I alle fall på film/serier.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå