Gå til innhold

Pustende trenings-BH?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Kjøpte en BH fra Pierre Robert som liksom puster. Tenkte at denne ikke kom til å dynkes ned i svette, men det gjorde den.

Er det meningen at man ikke skal ha t-skjorte over? Eller er denne «pustende» greia bare tull? Blir like klam og svett uansett hva jeg har på meg. Føler BHen klør når jeg svetter der tøyet moser seg inn i huden (der liggemerkene kommer).

Er ikke så vant med å gå med BH, men er det vanlig at det klør slik?

Anonymkode: 42bf1...6dd

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er du sikker på at du har riktig størrelse? Uansett, det sier vel seg selv at selv om plaggene "puster" så svetter jo du. Når du svetter holder ikke plaggene seg magisk tørre og freshe.

AnonymBruker
Skrevet

Går jeg opp i størrelse så gjør den ikke jobben sin (brystene dirrer og flyter til sidene), så da bruker jeg vel rett størrelse?

Forstod det slik at man skulle være freshe, bare inntrykket jeg har fått av reklameplakaten i butikken. Føler bare den ble litt unødvendig dyr når den gjør samme nytte som den de har på Cubus til 169

Anonymkode: 42bf1...6dd

Skrevet

Jeg bruker Kari Traa sine sportsBHer.  Tror de er av merinoull.  Syntes de er behagelige.

Skrevet

Synes her er noe herk uansett hvilke. Noen er bedre enn andre da.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...