Gå til innhold

sove i bil i Berlin


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hei!

Jeg og kjæresten vurderer å kjøre bil til berlin, og sove i bilen er det noen som har erfaring med dette, og er det vansklig å finne steder å parkere bilen for natten slik at vi kan sove?

vi ønsker ikke å bruke særlig penger på hotel, og selv om det ikke er veldig dyrt, så er det en del om vi skal bli i omtrent en uke.

Noen erfaringer el råd?

Anonymkode: c6551...bbe

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Det hadde jeg aldri turt. Pass dere for veirøvere som stanser for å rane dere. Det er mye uro i storbyen Berlin,mye politi ber folk komme seg inn på nattetid. Jeg hadde ikke turt, bodde der på hotell i 3 dager.

Anonymkode: 74bb8...7f6

AnonymBruker
Skrevet

Kan dere ikke ta med telt og sette opp på en campingplass i Berlin? Det kan vel ikke være så dyrt. Det går sikkert an å finne et eller annet sted i en forstad å parkere, men jeg synes det høres veldig styrete ut hvis dere ikke får dusjet og må drive å flytte bilen rundtomkring. 

Anonymkode: 05565...443

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...