Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

Skal kjøpe bursdagsgave til svigermor. Hun ønsker seg hudkrem til å stramme/glatte/rynkefjerne. 

Har budsjett til øyekrem + ansiktskrem, eller en dyrere ansiktskrem (ca 2000-3000 kroner) 

Spørsmålet er: Reflekterer prisen generelt effekten? I så fall tror jeg hun ville like én krem med mer effekt, heller enn to med dårligere. 

Takktakk. 

Videoannonse
Annonse
Gjest SelinaKyle
Skrevet

Chanel Sublimage-serien. Spør i butikken hvilken du bør kjøpe. De har både dagkrem, nattkrem, øyekrem og en helt fantastisk maske (virker som en nattkrem)  som kan brukes om natta. Masken koster rett under 2000,- vet jeg. Dyre produkter, men veldig drøy i bruk, og har faktisk effekt!

Skrevet

Nei, nei og atter nei. Prisen reflekterer ikke kvaliteten. Jeg ville gått for noe anbefalt på beautypedia. Et retinolprodukt, et produkt med glykolsyre og en god dagkrem med solfaktor. Og dette kan du få for godt under 3000, så kan du heller supplere med ei flaske god vin i tillegg. 

Skrevet

Vichy er en utmerket serie for moden hud!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...