Gå til innhold

Så politiet loggen knyttet til meg da de søkte meg opp?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg var på politistasjonen og innga en anmeldelse på vegne av en jeg hadde fått fullmakt fra. I farten hadde jeg gått fra legitimasjonen min, politidama i skranken søkte meg bare opp og stilte noen kontrollspørsmål for å forsikre seg om at jeg var meg. 

 

Nå lurer jeg på; så hun da "loggen" på de gangene jeg har vært i kontakt med politiet? Eksen min ble voldsom/voldelig da han drakk, så politiet ble dessverre koblet inn et par ganger. Nå lurer jeg altså på om politiet så det da de søkte meg opp. Jeg skammer meg sånn. 

Anonymkode: baec5...a5e

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Det er vanskelig å svare på, men antar at hun bare søkte deg opp i folkeregisteret. Spesielt om hun bare spurte deg om veldig grunnleggende ting som fødelsnummer og adresse. Uansett har du ingen ting å skamme deg over. De som jobber i politiet er vant med det meste.

Anonymkode: 66ec0...10e

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...