Moona Skrevet 3. juli 2018 #1 Skrevet 3. juli 2018 Hei! Jeg vet ikke om jeg legger ut dette innlegget på riktig sted. Men jeg er en kvinne i slutten av 20 årene som har hatt en sterk drøm om å åpne et krise senter eller kvinne senter i Pakistan! Grunnen: foreldrene mine er derifra og jeg VET hvor hardt kvinner blir rammet av vold eller kan miste «alt» hjem, hus hvis de skiller seg fra en mann. Siden dags dato er kvinner veldig avhengig av å ha en mann for økonomiske grunner. Uansett jeg har null peiling på hvordan jeg skal gå frem..? Om jeg får noe støtte fra noe sted for å starte opp.. så klarer jeg fint å samle inn penger for å drive dette.
AnonymBruker Skrevet 3. juli 2018 #2 Skrevet 3. juli 2018 Kontakt slike senter i Norge for å høre hvorfor de driver. Hør med ambassaden i Pakistan om de vet noe om sånne ting. Anonymkode: cfc71...e3b
abc123detvardet Skrevet 3. juli 2018 #3 Skrevet 3. juli 2018 Er vel lurt å starte som frivillig først i Pakistan. Da vil du få vite hvordan det er og muligens få en del kontakter.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå