Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Hei alle sammen håper noen kan hjelp meg litt. Jeg å typen har vert uten p-piller nå i litt over 2 måneder. Å den  23 juni hadde vi ubeskyttet samleie men han kom ikke. (var etter en fest så han sovnet før den tid 🤗) skulle ha mensen nå den 28 juni men den kom ikke, har mensen smerter å rare følelser i nedre mage sånn som det pleier å være før mensen. 

Tørr ikke å ha for store forhåpninger, når kan man ta en test for å være helt sikker på at testen er rett. Å vis testen er negativt hva kan det ha seg at mensen er så sein?

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Testen viser riktig svar den dagen man forventer mensen, så sant eggløsningen ikke er forsinket. Er eggløsningen forsinket så vil også mensen bli forsinket. 

Hormonkrøll kan gi forsinket mens eller at mensen hopper over en mnd. Da er det som regel eggløsningen som ikke har funnet sted. 

Anonymkode: 00393...3ff

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...