BiancaWhite Skrevet 26. juni 2018 #1 Skrevet 26. juni 2018 At det automatisk skal skrives ut kvittering når man kjøper noe? I det minste, kunne det vært litt mindre kvitteringer. Hva er vitsen med disse gigantiske utskriftene?! For ikke å snakke om at de skaper mye søppel for de som jobber et sted. Har jobb selv altså, men vi tok det bort da jeg jobbet der, og så godt det vr å ikke ha disse plagsomme lappene flaksende rundt.
AnonymBruker Skrevet 27. juni 2018 #2 Skrevet 27. juni 2018 Korrekt. Helt idiotisk hele greia. Anonymkode: f2808...db0
BiancaWhite Skrevet 27. juni 2018 Forfatter #3 Skrevet 27. juni 2018 11 timer siden, AnonymBruker skrev: Korrekt. Helt idiotisk hele greia. Anonymkode: f2808...db0 Så det har kommet en regel om at kvittering skal skrives ut automatisk? For herregud så plagsomt det er med disse fulle søppelbøttene med kvitteringer som flakser! Og det er en unødvendig kostnad for bedriften! Er det ikke Norge som liksom skal være så miljøvennlig?
Grønn te Skrevet 27. juni 2018 #4 Skrevet 27. juni 2018 Det er helt sant... Jobber i blomsterbutikk, før kunne vi skrive de ut ved behov. Nå spytter maskinen de ut hver bidige gang noe blir kjøpt. Hele papir-søppelet er fylt av kvitteringer. Men det som er enda mer irriterende er de nye kundeklubbreglene pga. nye personvern-greier Gjemmer meg unna hver gang noen skal kjøpe kundetilbud fordi det har blitt så unødvendig avansert å melde inn nye medlemmer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå