AnonymBruker Skrevet 24. juni 2018 #1 Skrevet 24. juni 2018 Var på tur i stad, og la merke til en blomst som skal bli til bær, men er usikker på hva slags bær. Hvit med blått i midten. Tenkte først blåbær, men googlet og det så ikke ut som det.. hva kan det være? Og ja, veldig teit spm, men har nylig flyttet hit. Bodde et sted med helt annen flora og fauna før. Anonymkode: d789d...96c
atropos Skrevet 24. juni 2018 #2 Skrevet 24. juni 2018 Det hadde jo hjulpet om du hadde bilde av den eller kunne beskrive bladene? Var den veldig lav, eller var det busklyng som blåbær?
Hanne67 Skrevet 24. juni 2018 #3 Skrevet 24. juni 2018 Kan det være skrubbær.? Det er isåfall bær man ikke plukker og spiser.
AnonymBruker Skrevet 24. juni 2018 #4 Skrevet 24. juni 2018 2 timer siden, atropos skrev: Det hadde jo hjulpet om du hadde bilde av den eller kunne beskrive bladene? Var den veldig lav, eller var det busklyng som blåbær? 2 timer siden, Hanne67 skrev: Kan det være skrubbær.? Det er isåfall bær man ikke plukker og spiser. Skrubbær er det ja! Takk for svar!♡ Anonymkode: d789d...96c 1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå