Gå til innhold

Forskjellsbehandling på folk flest og politikere


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

For noen uker parkerte jeg på sykkelfelt i Oslo i hele 1minutt. Det var for å slippe av en venn, låse opp en dør for noen som hadde glemt nøkkel og kjøre videre. 

Dette fikk jeg en bot på, klagde, men måtte pent betalt 900kr. Greit nok, forbud er forbud, tenkte jeg. Visste ikke på forhånd det var forbudt, fint lite sykkelfelt her jeg bor. 

Leser nå en sak på vg om at sommerturnebilen til samferdselsministeren ble parkert på sykkelfelt mens den ble pakket. Kanskje lenger enn et minutt. De beklager og saken er grei og ute av verden, med dronning Lan Marie av Miljølandet Norge som sier «er nok bare en glippe. Ønsker ham fin tur bak bilrattet og sykkelen». 

Dobbeltmoralsk much?? Min parkering som var dokumentert av vakten på hele 1 minutt kunne slettes selv om jeg også beklaget og la meg flat med sannheten, mens her er det helt Ok? Hvorfor forskjellsbehandling på folket? Er man mer verdt som politiker?! 

Anonymkode: ff64f...06c

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

 Det er selvfølgelig stor forskjell på Kong Salono, og Jørgen Hattemaker... 

Anonymkode: cda96...a49

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...