Gå til innhold

Hva serverer du på fest? (Ikke mat)


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg skal hjelpe en venninne å arrangere en aldri så liten sommerfest. Min oppgave er å handle inn snacks og pynt. Jeg har handlet alt av pynt, men er litt usikker på hva jeg skal handle av snacks. Vi skal spise tidligere på kvelden, så fingermat og annen mat er ikke noe jeg kan lage. 

Synes bare det er så kjedelig å sette frem en skål med potetgull og saltstenger som man ofte ender opp med å gjøre. Så hva er litt mer spennende uten at det blir avansert? 

Jeg vurderte dip, men fant ut at det blir litt grisete når vi er 20 stykker.

Anonymkode: 31a34...09d

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ost og kjeks kan varieres i det uendelige. Og lite er så godt som salte kjeks med ost når en drikker 😉 Kan ha mange typer kjeks, ulike oster, druer, oliven osv.

  • Liker 2
Skrevet

Siden det er sommerfest ville jeg satt frem fat med melon, jordbær, ananas og moreller. Også ville jeg hatt et par skåler med chips og kanskje litt sjokolade. 

  • Liker 4
Skrevet

Rotchips er godt, tror de har det på meny. Av røtter. 

Skrevet

Blir litt nysgjerrig. Hva handler du inn av pynt? Jeg pleier ikke å kjøpe inn engangspynt. Eneste er noen blomster som jeg jo har glede av senere også.

Snacks: Nøtteblandinger. Frukt. Kjeks.

AnonymBruker
Skrevet

Jordbær dyppet i sjokolade. Skjære ut en kurv avvannmelon og fylle med vannmelon, jordbær, ananas og moreller.

Brødpinner med oliven, salte mandler, fetadip. Bare å lage flere små skåler så blir det ikke så grisete. 

Hjemmelagd guacemole og hjemmelagd tortillachips av lomper. Litt ekstra som smaker godt og gir en forseggjort touch.

Anonymkode: 0fe75...0e7

  • Liker 2
Gjest 123Sol
Skrevet

Fruktspyd. Samme som grillspyd bare med frukt 😊 enkelt å spise og å frakte til og fra.

Skrevet

Ryddet for personangrep, spekulasjoner og svar til dette.

Edie, mod.

Skrevet

Diverse frukt og bær
Ost og kjeks
Chips, bedre typer enn kjedelige tynne Kims chipsflak. Saltstenger. Popcorn.
Oliven
Oppskåret grønnsaker og dipp

For å unngå søl så er det bare å kjøpe inn små papptallerkener så folk kan ta oppå det de ønsker av snacks der.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...