hotfudge Skrevet 13. juni 2018 #1 Skrevet 13. juni 2018 I går opplevde jeg en liten frisk blødning da jeg var på do. Det var ett tørk også var det borte. Har hatt lyse, lyse brunt utflod av og til i dag, men det er mest når jeg er på do og gjør nummer to. Livmortappen min kjennes lukket igjen, og venter mens på søndag. Når kan en test bli positiv om dette er festeblødning? Kan legge til at brystvortene mine er litt såre, og jeg har litt smerter foran og bak.
Forever22 Skrevet 13. juni 2018 #2 Skrevet 13. juni 2018 det høres jo ut veldig ut som en eventuell festeblødning vil tippe at testen blir positiv om 2-3 dager, dersom det var en festeblødning vel og merke
hotfudge Skrevet 14. juni 2018 Forfatter #3 Skrevet 14. juni 2018 7 timer siden, Forever22 skrev: det høres jo ut veldig ut som en eventuell festeblødning vil tippe at testen blir positiv om 2-3 dager, dersom det var en festeblødning vel og merke Takk forvsvar 😊
hotfudge Skrevet 14. juni 2018 Forfatter #4 Skrevet 14. juni 2018 Oppdatering; I dag er det ikke noe brunlig utflod. Tok test tidligere i dag og den var blendahvit.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå