Gå til innhold

Med trusler og vold har klaner og kriminelle nettverk tatt makten i Göteborgs forsteder - Hvordan forhindrer vi at det samme skjer her?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Flere slekter og kriminelle nettverk står bak de parallelle rettssystemene som har har befestet seg i Göteborg. De har tatt og beholder makten gjennom trusler og vold, og selv barn i grunnskolen kjenner sin plass i klanstrukturen og oppfører seg deretter.

Når politiet forsøker å pågripe noen i disse områdene, samler store folkemengder seg raskt og forsøker å befri vedkommende. Politiet blir jaget med steinkast, spark og slag. Situasjoner som tidligere ble løst av en patrulje, krever i dag to til fire patruljer.

https://sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=83&artikel=6964702

Hvordan kan vi forhinde at denne æres og klanstrukturen også får forfeste her i Norge (noe vi allerede begynner å se tegn på i Oslo øst)?

Anonymkode: c34d4...b0f

  • Liker 1
  • 1 måned senere...
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Vi må stenge grensene.

Anonymkode: 4257e...753

AnonymBruker
Skrevet

Vi kommer ikke til å klare det, så enkelt er det. Når landet øses ned av innvandrere og integreringen er på det beste totalt feilslått de siste 30 årene sier det seg selv.

Helt sjanseløst.

Anonymkode: fcf11...967

Skrevet
On 7/4/2018 at 8:49 AM, AnonymBruker said:

Vi kommer ikke til å klare det, så enkelt er det. Når landet øses ned av innvandrere og integreringen er på det beste totalt feilslått de siste 30 årene sier det seg selv.

Helt sjanseløst.

Anonymkode: fcf11...967

Har vi gitt opp?

Skrevet

Den svenske reaksjonen på innvandringsproblemer er utrolig tafatt. Kriminelle gjenger gjør hva de vil og staten mister kontrollen i flere områder mens svenske jenter trakasseres og voldtas i så stor grad at Sverige topper statistikken. I mange land ville det her ført til en sterk motreaksjon, men ikke i Sverige. Det man ser er aggressive og handlekraftige innvandrere som tar seg til rette mens svenskene sitter tafatt og lar det skje.

Skrevet (endret)

Problemet vårt grunner seg i at vi har lover og regler som er laget, med tanke på hvordan vårt etniske Norske folk er og oppfører seg. Vi har lover og straff som er tilpasset vår mentalitet og utviklingsstadie i vårt samfunn.

Når vi tar inn en rase og folkegrupper fra verdensdeler og kulturer som har et helt annen levesett, som har tilpasset seg på en annen måte i flere tusener av år, så vil det bli konflikter og røre i det nye samfunnet dem kommer til.

Endret av TrekStar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...