Gå til innhold

Eggstokkbetennelse - VIKTIG


Fremhevede innlegg

Gjest Anonymous
Skrevet

er det noen som vet hva symptomene på eggstokkbetennelse er utover at man får smerter i magen? Kan man feks miste mensen av det i flere mnd?

Pliis svar

Videoannonse
Annonse
Gjest Anonymous
Skrevet

Det stod ingenting der... Er det ingen som har hatt eggstokkbetennelse da som kan svare?

Gjest Anonymous
Skrevet

Om du mistenker å ha etggstokkbetennelse burde du kanskje heller ringe legen din?

Gjest trådstarterr
Skrevet

Jeg har vært hos legen og venter på svar på noen prøver, men legen gav meg ingen svar og er på vinterferie nå.. Og i det siste har jeg lest litt om det, men finner ikke svar på om å miste mensen er et symptom.. Du trenger jo ikke å bry deg med å svare hvis du ikke vet det... Jeg spurte bare et enkelt spørsmål til dem som har hatt det og håper at dem kan være så snille å svare hvis dem vet... Er det så farlig liksom?

Gjest Anonymous
Skrevet

Hvis man bare mister mensen (uten andre symptomer) er det minst 10 andre ting som er mer sannsynlig enn eggstokkbetennelse. En av mine venninner hadde det, hun hadde menstruasjon som vanlig.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...