AnonymBruker Skrevet 11. mai 2018 #1 Skrevet 11. mai 2018 ... av kjæresten din ... Hender det at du da tar på lange strømper? Jeg gleder meg sånn til å møte kjæresten når han kommer hjem etter å ha være på tur med skolen, og sitter her og tenker ut sexy ting jeg kan gjøre .... Anonymkode: 345ee...52e
Sphynx Skrevet 11. mai 2018 #2 Skrevet 11. mai 2018 Jeg overrasker stadig mannen. Noen ganger står jeg bare naken i gangen og drar han med på soverommet, når han kommer hjem. Andre ganger kler jeg meg opp. Kanskje om han ser på tv, så gå jeg å skifter. Skriver kinky notater å sender med han i matpakka -om hva som skal skje når han kommer hjem. Lagde en gang rebus med lapper i leiligheten og til slutt fant han et nytt sexleketøy. Noen ganger bestemmer jeg hvilken film vi skal se på kvelden og da har jeg ofte satt på porno.
AnonymBruker Skrevet 11. mai 2018 #3 Skrevet 11. mai 2018 Ja det hender det Føler meg sexy i strømper og korsett Anonymkode: 87f82...d2f
SardintrollReturns Skrevet 11. mai 2018 #4 Skrevet 11. mai 2018 Jeg pleier å ta på meg noe som jeg vet hisser ham opp. Han jeg er sammen med nå blir helt tullete av å se meg i tights, så det er da plagget jeg går i når jeg ønsker mer enn bare kyss og klem.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå