Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg tror jeg er spillegal. Jeg må bare skrive det en plass sånn at jeg har sagt det. Har ikke spilt bort hus og hjem, og har ikke brukt kredittkort, men likevel... Dere trenger ikke å si noe, jeg må bare få det ut.. 

Anonymkode: 4ac54...e31

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikke spillegal men spilleavhengig, tror det er ganske klart hva du er når du allerede har solgt bort hus, besøk hjelpelinjen som brukeren over meg linker til.

AnonymBruker
Skrevet

Ikke rart med alle de spill reklamene hele tiden. Hva tror dere målet demmes er liksom? 

Tragisk! 

Anonymkode: d3e91...e2e

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

Og med kjendiser som fronter dette. Galskap. Kjendiser tjener seg søkkrike på spillegalskap. De må skamme seg. Fy Bettson, Casino og alle andre spill.

Anonymkode: aea21...42f

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Hva spiller du da. Jeg spiller poker med kredittkort. Taper hele tiden. 

Anonymkode: a8c26...24b

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet
5 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Hva spiller du da. Jeg spiller poker med kredittkort. Taper hele tiden. 

Anonymkode: a8c26...24b

Digg da :)

Anonymkode: 067da...0d0

AnonymBruker
Skrevet
16 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Digg da :)

Anonymkode: 067da...0d0

Ja veldig digg,så hyggelig du er.Erfaringsmessig så er det sånn folk er så ble ikke akkurat overrassket over svaret.

Anonymkode: a8c26...24b

AnonymBruker
Skrevet
16 timer siden, AnonymBruker skrev:

Ikke rart med alle de spill reklamene hele tiden. Hva tror dere målet demmes er liksom

Tragisk! 

Anonymkode: d3e91...e2e

Godt det kun er på, liksom!

Anonymkode: d427b...f73

AnonymBruker
Skrevet

Du vedkjenner deg hvertfall problemet. Og det er jo kjempebra. Så får du øve deg på å kutte ned på og stoppe spillinga.

Selv tippet jeg lotto i perioder og hadde lyst til å vinne penger. Men innså etterhvert at jeg tapte bare hver gang. Så jeg sluttet å levere kuponger. Nå er det gått endel tid og jeg tenker ikke på det engang. Men så er jeg kanskje ikke i samme situasjon som deg da jeg ikke har problem med å stoppe.

Men lykke til! ☺

Anonymkode: 53b97...128

Skrevet (endret)

Jeg tenker at det er positivt at du erkjenner at du har et problem og noe som er positivt for deg er at det ikke har gått så langt at du har tapt noe av store verdier ennå. Du har ikke pådratt deg kredittgjeld, har ikke mistet hjemmet ditt. Det er mange fristelser fordi at det dukker opp reklamer hele tiden for de er jo overalt og det har blitt skrevet om i avisen om at de som vinner hyppig blir utestengt fra sidene. 

Har du sett episoden med han som var spillavhengig på luksusfellen og spilte bort, lenge siden jeg har sett den nå, men jeg tror han gikk med underskudd på rundt 250.000 kroner i måneden på grunn av spillingen? :klo:

Edit: Fant han. https://www.seher.no/kjendis/luksusfellen---du-har-tapt-219-000-i-maneden/64097579
Sesong 14, episode 5 på viafree. Se den, om det frister og du har lyst til å bli litt skremt. ;) 

Endret av SesameStreet
  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...