Gå til innhold

17 mai antrekk


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har opprinnelig fått bunad til treåring som skal brukes denne dagen. Utifra vær meldingene blir det sommervær 17 mai, og da alt for varmt for bunad. Vi har en arvet matros dress vi tenkte han kan bruke om været tilsier det, men hva har han på bena? Vi har bunad sko, dress sko og joggesko tilgjengelig, men klarer ikke se at noen av de kan passe? Vi har også en baby på 6 måneder, kan hun feks ha sommerkjole i stedet for bunad? 

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

De er 3 og 6 mnd - who cares?? Komfort er viktigst!

Anonymkode: 00adf...481

AnonymBruker
Skrevet

La 3-åringen få ha de komfortable joggeskoene han liker å ha på føttene.

Anonymkode: 93e44...c62

Skrevet
39 minutter siden, AnonymBruker skrev:

De er 3 og 6 mnd - who cares?? Komfort er viktigst!

Anonymkode: 00adf...481

Jeg bryr meg! Synes det er hyggelig om vi er festkledde på en slik dag. Jeg spurte om tips. Vil tro den matrosdressen er digg å gå i. 

Skrevet
28 minutter siden, AnonymBruker skrev:

La 3-åringen få ha de komfortable joggeskoene han liker å ha på føttene.

Anonymkode: 93e44...c62

Om jeg bruker de nye joggeskoene eller noen andre nye sko vil jeg tro er hipp som happ. Han bruker fortsatt overgangssko i barnehagen. Ender nok opp med noen fine sandaler

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...