Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hei! 

Ønsker å prøve selvbruning da jeg ønsker å få litt farge før sommeren kommer for fult. Er ganske lys i huden. Hva er ditt beste selvbruningstips i forhold til påføring for å unngå flekker og skjolder. Og hvordan selvbruning anbefaler du?

Anonymkode: b03aa...ca9

Videoannonse
Annonse
Skrevet

St Moriz! Koster en hundrelapp på Cubus, den er virkelig kjempebra :) Jeg har moussen i medium og påfører med en vott, med ett lag blir det en diskret brunfarge og man kan bygge den opp med flere lag også så den blir dypere. Ser veldig naturlig ut og absolutt ikke overdrevet eller falsk, eneste kommentarene jeg har fått er positive a la "Ååh har du solt deg?" og jeg er blek naturlig. Er langt fra noen ekspert på selvbruning men denne er kjempelett å påføre, anbefaler å bruke vott da. Null skjolder, den tørker fort så du kan kle på deg med en gang, og den blir ikke flekkete og stygg når den fader heller. 

Skrevet

Jeg bruker Clarins radiant booster (for ansikt)  og radiant plus golden glow booster (for kropp) dette er dråper du blander i hånden sammen med ansiktskrem/bodylotion. Du varierer styrken med antall dråper. Så veldig greit for å finne en brunfarge som passer deg. Tror det står i bruksanvisningen hvor mange dråper det er anbefalt utifra hvor mørk/lyst utgangspunkt man har. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...