Gå til innhold

7 år yngre fyr. Jeg er 31...


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har siden påske drevet med en kjempekjekk og fin fyr. Han er riktignok en del yngre enn meg, men det har ikke vært noe jeg har tenkt veldig mye over når vi har vært sammen... fram til nå. De siste gangene han har vært her har det blitt mindre sex,i starten 4-5 ganger om dagen, men sist bare en gang. Samt at jeg nå ikke  fått noe svar fra han på det jeg sender på snap... har han gått le?i. 

Anonymkode: e0d26...067

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Det må du nesten finne utav selv. Kan hende han bare trenger en liten pause.

Anonymkode: 4d7a7...510

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Altså du kan virkelig ikke forvente 4-5 ganger om dagen regelmessig av noen som helst :sprettoy:

Anonymkode: 8f0a0...832

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

En fyr på 24 er sjeldent kar for å slå seg til ro. Status for han å ha sex med en eldre kvinne men de går fort lei når det de lever for er å jakte nye damer og få den egoboosten det er å få nye damer til sengs.

Anonymkode: c70b0...f6c

AnonymBruker
Skrevet

Hva er din intensjon med dette TS? Hvis det kun er sex (noe det virker som), vil han kun se på deg som et sexobjekt og klart at han da går lei etter en kort stund. Skal ikke dra alle menn over en kam, men å ligge med en eldre kvinne er mange menns våte drøm.

Anonymkode: 836fb...44a

Skrevet

4-5 ganger om dagen kan man jo ikke fortsette med i evigheten...

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

du må sikkert finne ut av det selv.

Anonymkode: 73452...63a

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...