Hoppetaujenta Skrevet 13. februar #49202 Skrevet 13. februar De er som de pleier å være og jeg skal være hjemme hos meg selv. Koser du deg alene hjemme i ferien?
Ciaran og Ciara Skrevet 13. februar #49203 Skrevet 13. februar Vi koser oss alltid hjemme i ferien Drikker du kaffe nå??
Hoppetaujenta Skrevet 13. februar #49204 Skrevet 13. februar Jeg drikker kald gul saft. Er det viktig å spise alle måltider som alle de andre gjør det? (godmorgen dere to)
Ciaran og Ciara Skrevet 13. februar #49205 Skrevet 13. februar Vi spiser måltidene når det passer oss, (og godmorgen til deg også.) Skal du ut på tur i dag??
Hoppetaujenta Skrevet 13. februar #49206 Skrevet 13. februar Ikke noe annet enn til og fra, så ikke "tur" sånn direkte. Skinner solen hos deg i dag?
Nietsoj Skrevet 13. februar #49207 Skrevet 13. februar Her skinner sola. Ute er det overskyet. Skal du spise ribbe til middag i dag?
Ciaran og Ciara Skrevet 13. februar #49208 Skrevet 13. februar Ribbe står ikke på middagsmenyen for verken Ciaran eller Ciara i dag Skal du spise pinnekjøtt til middag i dag??
MegJa Skrevet 13. februar #49209 Skrevet 13. februar Jeg spiste tikka masala til middag, til dags dato har jeg aldri smakt pinnekjøtt, men jeg har det på lista mi over mat jeg vil smake. Kunne du jobbet som kokk?
Ciaran og Ciara Skrevet 13. februar #49210 Skrevet 13. februar Vi tror nok at det hadde blitt litt for stressende for oss Kunne du jobbet som baker??
MegJa Skrevet 13. februar #49211 Skrevet 13. februar Tror ikke jeg hadde hatt nok tålmodighet til det, ei heller viljen til å lære Har du/dere vært ute og gått tur i dag? 1
Ciaran og Ciara Skrevet 13. februar #49212 Skrevet 13. februar Vi har vært på tur i dag Har du hatt en fin dag på jobb i dag??
MegJa Skrevet 16. februar #49213 Skrevet 16. februar Hadde en fin dag på jobb ( Torsdag ). Har du spist noe ekstra godt til middag i dag?
Ciaran og Ciara Skrevet 16. februar #49214 Skrevet 16. februar Vi har spist kyllinglår og pommes frites til middag i dag.🍗🍗🍗🍗🍟🍟 Har du vært ute og gått tur i dag??
Nietsoj Skrevet 16. februar #49215 Skrevet 16. februar Jeg har gått turer med Tassen yil tross for kulden. Tror du det er varmere hos deg enn hos meg?
MegJa Skrevet 16. februar #49217 Skrevet 16. februar Jeg synes at det er litt " gøy " å se hvor kaldt det faktisk kan bli. Men jeg er redd for å få problemer med bilen eller med vannet, dersom det blir mer enn 30 minus....... Liker du/dere kulde?
Ciaran og Ciara Skrevet 16. februar #49218 Skrevet 16. februar Vi kan ikke fordra kulde Liker du varme??
LiseTV Skrevet 17. februar #49219 Skrevet 17. februar Må ha varme for å eksistere. Liker du å sole deg?
Ciaran og Ciara Skrevet 17. februar #49220 Skrevet 17. februar Vi liker ikke å sole oss Liker du å bade i sjøen om sommeren??
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå