Gjest Anonymous Skrevet 23. februar 2005 #1 Skrevet 23. februar 2005 Skal man bruke gul eller rosa tonet foundation når man har kald, rødtonet hud?
Gjest Gjest Skrevet 31. august 2007 #3 Skrevet 31. august 2007 Helt klart rosatonet. Det kan bli grått da, har selv rosatoner i huden.. funker og blande en lys med en med litt gul i, men ikke rosatone.
Gjest Deception Skrevet 1. september 2007 #4 Skrevet 1. september 2007 Det beste er muligens å bruke en nöytral foundation som er balansert i fargene. Det eneste jeg kommer på i den sjangeren, er Kanebo, hvor fargene som begynner på 2 er nöytrale. Jeg har selv gultonet hud, og burde derfor bruke gultonet foundation. Men hvis den er for gul, ser jeg syk ut, ikke fresh, så for meg funker gultonet OK så lenge den er mer i retning beige. Makeup-guru Bobbi Brown påstår for övrig at de aller fleste kvinner best kler en foundation med gultoner i, og ikke rosa.
Gjest Gjest Skrevet 2. september 2007 #5 Skrevet 2. september 2007 Etter snart tre år har sikkert ts funnet seg en foundation.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå