Gjest Revenka Skrevet 22. februar 2005 #1 Skrevet 22. februar 2005 Nok et desperat rop etter hjelp til gavetips :o Samboer blir 25 år på lørdag, har spurt han hva han ønsker seg og han sier at han har ALT han ønsker seg. Så spørsmålet er hva gir man til en som ikke ønsker seg noe? Er lei av å gi boxere, skjorter, gensere osv. Jeg er ganske desperat nå ja
Gjest gjest 0 Skrevet 22. februar 2005 #3 Skrevet 22. februar 2005 Lag et personlig gavekort davel! Eller klippekort der klippene kan være husvask, middag, massasje, osv Eller du kan kjøpe en opplevelse til han. Strikkhopp, konsertbiletter, reise... Det trenger ikke være lang ferie, hva med en dagstur til london??? Det er det ikke mange som gjør, men jeg har hørt at det er kjempegøy! Pam
Catlin Skrevet 22. februar 2005 #4 Skrevet 22. februar 2005 Har han bil? Hva med å betale en time på glattkjøringsbanen? Jeg vet at min mann i alle fall hadde blitt i ekstase over å få lov til å kjøre "tulling" i en time. (men det er jo under forutsetning at han har bil da.....)
Superlammet Skrevet 22. februar 2005 #5 Skrevet 22. februar 2005 Kommer selvsagt ann på hvor god råd du har, men London var ikke en dum idè. Jeg skal reise dit, være der i 4-5 dager og betaler totalt 2000,- t/r inkl. opphold.
Gjest Anonymous Skrevet 22. februar 2005 #6 Skrevet 22. februar 2005 Jeg fikk blant annet et gokartkurs til 30-årsdagen. Smilet er fortsatt fra øre til øre bare ved tanken!
Gjest gjest 0 Skrevet 22. februar 2005 #7 Skrevet 22. februar 2005 Hva slags interesser har han? *Hva med å skaffe han en vill kjøretur i bilen til en av rallygutta? Eller du kan la han kjøre rally selv! *Golf er jo veldig aktuelt for tiden. Gi han et golfkurs, eller gutstyr hvis han trenger det *Skytterprøven hvis han liker jakt *Tatovering *Ta sexy bilder av deg selv i undertøy/uten undertøy og gi han et lite album med det. *En natt på hotell der du skjemmer han bort til alle kunstens regler osv osv... Pam
Gjest Revenka Skrevet 22. februar 2005 #8 Skrevet 22. februar 2005 Takk for alle tips Jeg er student og har ikke så kjempemye penger for tiden. Har satt av 1000,- til gave. Og har allerede brukt 200,- på en deostick han ønsket seg (det eneste han hadde på ønskelisten). Han er interessert i data, men han har god råd og kjøper alt slik selv så fort han vil ha noe. Så byttes det ut med en nyere modell etter kort tid. Ikke leser han bøker, tattoo utgår med høye kneløft! Klippekort utgår. Ga han et klippekort til jul, men han har enda ikke brukt et eneste klipp Vanskelig! Jeg tenkte kanskje på å abonnere på autofil for han (bladet altså). Men det koster 700,- for ett år og da er jo hele budsjettet nesten brukt på det, og det er jo litt kjedelig! Men det er et blad han liker godt. Har tråkket i butikkene, og ikke funnet noe spesielt egentlig. Får lete videre!
Arkana Skrevet 22. februar 2005 #11 Skrevet 22. februar 2005 Kommer selvsagt ann på hvor god råd du har' date=' men London var ikke en dum idè. Jeg skal reise dit, være der i 4-5 dager og betaler totalt 2000,- t/r inkl. opphold. [/quote'] Liten digresjon, men turer til London koster aldri bare 2000 kroner. Man skal spise også, og man drar da ikke til London uten å shoppe litt også.
camilla26 Skrevet 22. februar 2005 #12 Skrevet 22. februar 2005 røykfri kjæreste? Takk for tipset. det skal jeg gi typen min i bursdags gave.( han røyker ikke)
Arkana Skrevet 22. februar 2005 #13 Skrevet 22. februar 2005 Bøker? Datafolk er jo alltids glad i fantasy o.l, så hva med Terry Pratchett, Tolkien, Robert Jordan eller Terry Brooks? Om han ikke samler allerede kan han jo begynne. Og jeg synes ikke abbonnement høres kjedelig ut, og for 300 kroner kan du jo få litt i tillegg. Det er da bedre med en "kjedelig" gave han blir glad for, enn noe fancy han egentlig ikke vil ha. Menn er enklere her enn kvinner, han vil nok heller ha noe nyttig enn noe fancy. Ellers kan du jo kjøpe PC-spill? Ta ham med ut på kino og restaurant? Et klesplagg? DVD'er? Musikk? Gavekort på Clas Ohlson eller Biltema?
Gjest Anonymous Skrevet 23. februar 2005 #14 Skrevet 23. februar 2005 Jeg tenkte kanskje på å abonnere på autofil for han (bladet altså). Men det koster 700,- for ett år og da er jo hele budsjettet nesten brukt på det, og det er jo litt kjedelig! Men det er et blad han liker godt. Er vel mye smartere å bruke nesten hele gavebudsjettet på noe han har lyst på...enn å bruke det på noe han hverken har lyst på eller trenger. Bladabonnement er forresten en ypperlig gave også til eldre mennesker som har alt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå