Gå til innhold

Norsk ordbok - mob kjøpt i utlandet


Anbefalte innlegg

Gjest Mobilsusa
Skrevet

Hei, jeg har arva en mobil som er kjøpt i utlandet. Det er en nokia 7250i. Problemet er at den ikke har norsk ordbok. :-( Jeg har tenkt å kjøpe data (usb)-kabel til den. Går det da ann å få norsk ordbok? Hvordan gjør man det i tilfelle? :klø:

Og noen som har noen råd om usb kabler? Hvor mye koster de nye? Må de være orginale? Følger programvare med?

Blir takknemmlig for svar :wink:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg tror du må innom et Nokia service-verksted og bytte til norsk software for å få norsk ordbok.

Gjest happyending
Skrevet

Jepp, gå innom en forhandler og så sender de den til verkstedet for deg (evt direkte til nokia eller verksted hvis det er det i nærheten av deg), det vil koste deg et par-tre hundrelapper.. Mulig du kan gjøre det med datakabel og, en orginal datakabel koster 4-500kr.. Da gjør du det isåfall fra www.nokia.no

Skrevet

Bor du i Oslo kan du stikke til mobil-fixern. De oppdaterer software for deg iløpet av et par timer, avhengig av trafikk.

Gjest happyending
Skrevet

Og hvis du bor i krsand kan du stikke innom nordialog i vågsbygd, de gjør det på en knapp halvtime stort sett.. =)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...