Gå til innhold

Hva tenker du om dette?


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg er over 40 årig har bare hatt en sexpartner. Nå vært alene i mange år og ikke hatt sex. 

Er det rart/prippent å gjøre det sånn? Ikke planlagt.

Hat egentlig lyst på sex, men har aldri hatt ons så føles feil. 

Anonymkode: e02f2...b83

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg lurer på hva som hindrer deg i å ha sex? Det høres unektelig litt rart ut å ha lyst på sex, men ikke legge til rette for muligheten til å ha det i hvert fall. Prøver du å finne noen du kan ha sex med da? 

AnonymBruker
Skrevet

Skjønner godt at du ikke vil ha ons. Jeg synes heller ikke det er særlig "givende", hverken på kort eller lang sikt. 

Fokuser på det som er godt i livet ditt og vær generelt åpen for å oppleve og lære. Alle må vel ikke ha sex. Det er ikke det eneste saliggjørende her i livet.

Men hvis du tenker mye på og savner nærhet med et annet menneske, så må du jo ut blant folk for å treffe noen....

Lykke til😊

 

Anonymkode: 883a3...52d

AnonymBruker
Skrevet

Med to personer kunne det blitt sex, men ble med roting/kos (ikke siste biten). 

Er på datingsider og møt noen, men ikke blitt mer. Så prøver å oppsøke for få en partner. Er litt på byn og, men liker ikke ons så hadde ikke vært med en hjem sånn. 

Anonymkode: e02f2...b83

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...