Gå til innhold

Sanger i kirken


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvilke sanger har dere valgt at skal synges i kirken?

Bare litt nysjerrig......... :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Salmene vi har valgt er Å leva det er å elska og No livnar det i lundar. I tillegg har jeg en venninne som skal synge to sanger. Men det har vi fortsatt fire alternativer, så vi ser det litt an!

Skrevet

salmene våre er "å leva det er å elska" og "kjærlighet fra gud". De som skal synges solo er "å kunne æ skrive" og "come what may". Håper dette blir bra!

Skrevet

Salmene vi skal ha er: Kjærlighet fra Gud og Guds godhet sang i sinnet. Solistsanger: Can you feel the love tonight og When you fall in love

Tror det blir kjempebra :ler:

Skrevet

Tror vi i alle fall skal ha Herre Gud, ditt dyre navn og ære. Den liker vi begge veldig godt. :)

Skrevet

Har bestemt oss for at solist skal synge "Up where we belong" og "come what may" ... Fortsatt usikker på hvilke salmer vi skal bruke, men ønsker å bruke noen "kjente og kjære"... Hyggelig at flest mulig kjenner dem og synger med :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...