Ravi70 Skrevet 9. mars 2018 #1 Skrevet 9. mars 2018 Mange her som filmer seg selv under onani og deler med partner elller andre som man stoler på? Synes dette er utrolig deilig å se jenta på sitt mest private!! 1
GammelSierraFan Skrevet 9. mars 2018 #2 Skrevet 9. mars 2018 Jeg og mannen laget noen slike filmer på slutten av 90-tallet, med et VHS kamera, vel å merke. Da vi hadde sett ferdig, sørget vi for å ta opp noe mer uskyldig på båndet. Nå hvor alt er digitalt og kan lekke for et godt ord, er det ikke lenger aktuelt.
Hr. Aktiv Skrevet 9. mars 2018 #3 Skrevet 9. mars 2018 Det finnes jo de som legger det frivillig på nett også. Det synes jeg er tøfft.
Gjest Alterego666 Skrevet 10. mars 2018 #4 Skrevet 10. mars 2018 Er i et avstandsforhold. Vi deler nudes så å si daglig.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå