Gjest søt jente Skrevet 13. februar 2005 #1 Skrevet 13. februar 2005 Hei!! Hvilke typer gutter liker jenter: Metrogutter: med øredobb og fuktighetskrem Normalt velstelte: med ny vasket hår og pene klær Machomenn: Med hår på kassa og 3.dagers skjegg....
Gjest gjest1 Skrevet 13. februar 2005 #2 Skrevet 13. februar 2005 Fyrer med dreads får meg helt jalla! :D Men de må ha en viss hygiene og klesstilen må ikke være for sossete/sepåmeg/slaskete. Og iallfall ikke gother-klesstil! Etellerannet annet. Og helst ikke for mye muskler heller!
Gjest Anonymous Skrevet 13. februar 2005 #3 Skrevet 13. februar 2005 Hetrofile gutter liker jenter. Homofiler gutter liker sikkert også jenter, på en litt annen måte.
Gjest Gjesta Skrevet 13. februar 2005 #4 Skrevet 13. februar 2005 Jeg liker sporty, ikke for selvopptatte eller dillete gutter. Jeg er ikke så sinnssykt jålete selv, og får spader av en gutt som bruker lenger tid enn meg på badet. Og en slik har jeg vært sammen med
Gjest Gjesta Skrevet 13. februar 2005 #5 Skrevet 13. februar 2005 Jeg liker gutter som ikke er så forfengelige, men som likevel er kjekke på en naturlig måte. Menn som ser ut som de er menn!! kan komme med noen eksempler..Luke i Gilmore girls...og Jarle i farmen.....Slike gutter er det ikke manghe av i Norge nei
nyibyen Skrevet 14. februar 2005 #7 Skrevet 14. februar 2005 Liker litt rocka gutter som er svært musikkinteresserte og glade i å prate om musikk!! (og de MÅ ha hår) Og så hjelper det at de gir uttrykk for at de ikke er interesserte i meg, og helst vil ha meg dit pepper'n gror... Av en el annen grunn er dette det beste sjekketrikset hvis man vil ha meg interessert... håpløst!
Arwen Skrevet 14. februar 2005 #8 Skrevet 14. februar 2005 Jeg liker sporty' date=' ikke for selvopptatte eller dillete gutter. Jeg er ikke så sinnssykt jålete selv, og får spader av en gutt som bruker lenger tid enn meg på badet. Og en slik har jeg vært sammen med [/quote'] Enig med deg. Gutter som bruker lang tid på badet er Min B. er perfekt hvertfall for meg
Maetzii Skrevet 14. februar 2005 #9 Skrevet 14. februar 2005 Hetrofile gutter liker jenter. Homofiler gutter liker sikkert også jenter' date=' på en litt annen måte. [/quote'] Akkurat det hadde jeg tenkt til å svare også.
Gjest Catwoman Skrevet 14. februar 2005 #10 Skrevet 14. februar 2005 Liker gutten min jeg jeg også. Min altså, ikke din.
starie Skrevet 14. februar 2005 #11 Skrevet 14. februar 2005 Kjæresten min bruker balsam når han vasker håret, renser huden i ansiktet hver dag og bruker fuktighetskrem. Han er også opptatt av klær, men langt fra noen metrogutt. Er veldig fornøyd jeg :D
Barbie Skrevet 14. februar 2005 #12 Skrevet 14. februar 2005 "Machomenn: Med hår på kassa og 3.dagers skjegg...." Dette er defintivt min type.
Gjest Anonymous Skrevet 16. februar 2005 #13 Skrevet 16. februar 2005 Jeg liker menn som bryr seg om hvordan de ser ut, tar vare på seg selv, men som ikke bruker lengre tid på badet enn meg.
Gjest Moonshadow Skrevet 16. februar 2005 #14 Skrevet 16. februar 2005 jeg også. Min altså, ikke din. Godt det ikke var min da
Gjest Anonymous Skrevet 16. februar 2005 #15 Skrevet 16. februar 2005 Liker menn som har et flott smil og masse humor. Har de det så spiller utseendet liten rolle :-) Og så må de ikke bruke lengre tid på badet enn meg.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå