Gå til innhold

Mycoplasma genitalium...


Fremhevede innlegg

Skrevet

Trenger erfaringer. Min partner fikk påvist bakterien av lege. Vi er ikke kjærester altså, men har hatt sex uten kondom som dere skjønner.

Vet ikke om jeg eller han hadde den først. Jeg hadde lenge gått med diffuse smerter og testa meg for kjønnssykdommer og den var ren. Men trur ikke legen testet for denne bakterien da den er sjelden.

Uansett, han fikk to runder med az (et eller annet, husker ikke navnet på medisin), 6 tabletter til sammen på tilsammen ti dager.

Jeg føler meg fortsatt ikke frisk, har enda en del ubehag og stikninger der nede😑 Hva nå da? Lengre kur eller bytter man pencilinmerke, noen som vet? Skal til legen så fort jeg kan. 

Anonymkode: 90a7d...7cb

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gå til lege det må taes prøver av deg når du ikke føler deg frisk. Dere har vel fått Azitromax. 

Anonymkode: 83781...f55

Skrevet

Jeg hadde det og da var det smertefullt å ha sex. Fikk 3 tabl antibiotika og ble frisk

Skrevet

Den er ikke sjelden. Når man tester for klamydia skal det også testes automatisk for gonore og mycoplasma genitalis. 

Anonymkode: 5db39...b6f

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...