Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har ikke pleid å bruke noe farge på leppene, men har nå kjøpt meg noen leppestifter som jeg har lyst å begynne å bruke. Jeg synes imidlertid ikke jeg får det så fint langs kantene og det har lett for å gå utenfor leppene. Jeg har ganske lite lyst å kjøpe en lipliner som matcher hver eneste leppestift jeg kjøper, men jeg vil jo at det skal se bra ut også. Finnes det noen nyanser som kan gå til det meste? Bare for å få rammet inn leppene litt og unngå at det sklir utenfor leppene?

Takker for alt av tips!

Anonymkode: 0928e...361

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det finnes liplinere uten farge som kan være verdt å prøve. :)

Anonymkode: c4be2...2c5

Skrevet

Ja det hadde vært supert! 😀 vet du om noen konkrete? 

Anonymkode: 0928e...361

Skrevet
5 hours ago, AnonymBruker said:

Ja det hadde vært supert! 😀 vet du om noen konkrete? 

Anonymkode: 0928e...361

Jeg bruker en fra Makeup Mekka, men jeg har ikke testet den nok til å si noe om hvor god den er. Gjør et søk på Google, så får du helt sikkert opp flere forslag. :)

Anonymkode: c4be2...2c5

Skrevet
8 hours ago, AnonymBruker said:

Ja det hadde vært supert! 😀 vet du om noen konkrete? 

Anonymkode: 0928e...361

Maybelline har en, Art Deco har en, Kicks har en. Tror  egentlig de fleste merker har en :fnise: Søk på invisible lipliner :)

Anonymkode: 7e9f0...b21

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...