Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er avhengig... Elsker Cola.... Tips til å kutte ned/ kutte ut? 

Jeg klarer virkelig ikke slutte, kan drikke masse iløpet av dagen.. Hvordan slutte 😩😤

Anonymkode: ef033...38c

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Bare slutte. Er ikke verre. Ikke kjøp det mer. 

Anonymkode: 0b91f...2c1

Skrevet

Slutte tvert eller trappe ned. Det er jo i begynnelsen det er vanskelig og da må du bare bruke viljestyrken. Ikke kjøp inn cola mer

Anonymkode: f5be6...987

Gjest Catalina Culès
Skrevet

Slutt å kjøp, gå rett forbi når du ser de i butikken.

Skrevet

Prøv å begrense det til en av dagene i helgen, og drikk heller vann for å slukke tørsten resten av uka. "Cold turkey" funker som regel dårlig. 

Skrevet

Jeg tenkte akkurat sånn som deg, var helt avhengig av cola. Drakk minst en flaske om dagen, og kjøpte det nesten hver gang jeg var på butikken. Tenkte at jeg var avhengig og klaaarte ikke slutte.

Men så sluttet jeg bare å drikke cola fordi jeg bestemte meg for det. Kjøpte pepsi max i begynnelsen, men likte den ikke så godt så gikk over til Farris. Drikker fremdeles Farris hver dag, men det er jo ikke på langt nært like ille 

Skrevet

Er du avhengig, eller elsker du det? Klarer du ikke slutte eller vil du ikke slutte? Hva er fordelene/ulempene med å fortsette/slutte?

Eller så kan du bare la være å kjøpe. Du dør ikke.

Skrevet

Viljestyrke.

Anonymkode: 1d350...a22

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...