Gjest Hippopotamus Skrevet 5. februar 2005 #1 Skrevet 5. februar 2005 En eller annen etterlyste bilder av buketter med peoner inne på bryllupsdagboka si. Jeg husker ikke hvem det var, men her er det i hvertfall mange fine: http://www.bryllup.dk/bryllupsforum/index....T&f=25&t=46812&
Gjest Anonymous Skrevet 5. februar 2005 #2 Skrevet 5. februar 2005 Jeg kunne tenke meg rosa peoner, men de er ikke noe fine i juni...
Huldra:) Skrevet 5. februar 2005 #3 Skrevet 5. februar 2005 Det er nydelige blomster!! Noen som vet hvordan de er i begynnelsen av august?!!?
Gjest Anonymous Skrevet 5. februar 2005 #4 Skrevet 5. februar 2005 De er visst best på vinteren snuppa!
Gjest Anonymous Skrevet 11. februar 2005 #5 Skrevet 11. februar 2005 Peoner får man vel ikke kjøpt i det hele tatt på vinteren? De blomstrer i min hage om sommeren i alle fall! :o)
Lille smurf Skrevet 13. februar 2005 #6 Skrevet 13. februar 2005 Peoner får man vel ikke kjøpt i det hele tatt på vinteren? De blomstrer i min hage om sommeren i alle fall! :o) Blomsterbutikker kan skaffe peoner også på sommeren, med det blir dyrt!
Gjest Betty Boop Skrevet 14. februar 2005 #7 Skrevet 14. februar 2005 Det er nok jeg som har etterspurt peoner - Tusen hjertelig takk for linken, nå skal jeg kose meg og se på bilder! Som det står på siden du har linket til, så er sesongen for peoner mai-juni, så jeg tror ikke det blir noe problem for meg som gifter meg 4. juni.
Martha Stewart Skrevet 14. februar 2005 #8 Skrevet 14. februar 2005 Åå, jeg elsker også peoner! Men har valgt å gå for liljer, siden jeg gifter meg i slutten av juni. På nettsidene til Weddingchannel og The Knot finner du flere flotte buketter med peoner.
Gjest Betty Boop Skrevet 14. februar 2005 #9 Skrevet 14. februar 2005 Hvis du ser på bryllupssiden min ser du link til en side som sier at sesongen for peoner i Norge er juni og juli - så det er ingenting i veien for at du kan ha peoner i slutten av juni!
Gjest Anonymous Skrevet 14. februar 2005 #10 Skrevet 14. februar 2005 Teite blomsterbutikker som kommer med tvetydige svar. JEG VIL HA PEONER!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå