AneKS Skrevet 3. januar 2018 #1 Skrevet 3. januar 2018 Hei! Jeg vil studere til å bli kokk, men har ikke lyst til å begynne på videregående igjen(har fullført idrett). Er det noen som har tips til utdanninger eller sånn ala 6måneders kurs? Det er også viktig at det er noe som virkelig ser bra ut på CV, og ikke bare slike kurs som er ment for folk som vil lære å lage mat til familien. jeg vil helst at det hovedsaklig handler om «mat» og ikke bakværk. jeg er også interresert i utdanning/kurs i utlandet.
_popcorn_ Skrevet 3. januar 2018 #2 Skrevet 3. januar 2018 Om du har relevant erfaring, så kan du ta deltidskurs på folkeuniversitetet på ett eller to semestre. Det skal nok godt gjøres å finne intensivkurs som ser bedre ut på CV enn fagbrev.
AneKS Skrevet 3. januar 2018 Forfatter #3 Skrevet 3. januar 2018 Jeg har ingen erfaring annet enn å eksprimentere og lage mat selv
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå