Aloe_Vera Skrevet 2. januar 2018 #1 Skrevet 2. januar 2018 Heisann folket! Det har seg slik at jeg nå nylig i desember flyttet fra Oslo til Skien. Mitt lille problem her er egentlig at jeg ikke skjenner denne byen noe særlig godt, og av den grunn ikke er veldig oppdatert på frisørfronten her. Jeg har ett veldig stort, tykt og krøllete hår. Og jeg skal ikke legge skull på at det er massevis av frisører som har null peiling når det kommer til å klippe håret mitt. Det siste jeg vil er å komme gråtende hjem atter en gang på grunn av en frisørtime som ikke gikk helt bra. Jeg hadde en super flink frisør inni Oslo, hun klippet i takt med krøllene mine og håret mitt elsket henne. Så før jeg gjør noe som helst må jeg nesten høre om det er noen her i Skien som vet om en frisør som er flink til å klippe krøller? Setter utrolig stor pris på tilbakemeldinger om temaet. PS: Har søkt masse på Google angående dette men ikke funnet noenting. Ha en fin dag!
AnonymBruker Skrevet 2. januar 2018 #2 Skrevet 2. januar 2018 Dersom du er åpen for å dra til Porsgrunn anbefaler jeg Kristine på tango frisør i Storgata. Hun er veldig dyktig og tar seg god tid til å høre på dine ønsker om hvordan du vil at håret skal klippes:) Anonymkode: 014ec...a3f
Aloe_Vera Skrevet 2. januar 2018 Forfatter #3 Skrevet 2. januar 2018 6 minutter siden, AnonymBruker skrev: Dersom du er åpen for å dra til Porsgrunn anbefaler jeg Kristine på tango frisør i Storgata. Hun er veldig dyktig og tar seg god tid til å høre på dine ønsker om hvordan du vil at håret skal klippes:) Anonymkode: 014ec...a3f Tusen takk for svar! Jeg tar absolutt en tur til Porsgrunn for å få en fin klipp på håret!
AnonymBruker Skrevet 2. januar 2018 #4 Skrevet 2. januar 2018 Beste frisøren er enten Rikke på Tango arkaden eller Park frisør i porsgrunn (der er alle veldig flinke. Anonymkode: 4e62b...969
Alô Skrevet 15. september 2019 #5 Skrevet 15. september 2019 Hei, lurer på det samme jeg. Har du klart å finne en flink frisør til krøllene dine @Aloe Vera??? ☺️ På 2.1.2018 den 15.21, Aloe_Vera skrev: Heisann folket! Det har seg slik at jeg nå nylig i desember flyttet fra Oslo til Skien. Mitt lille problem her er egentlig at jeg ikke skjenner denne byen noe særlig godt, og av den grunn ikke er veldig oppdatert på frisørfronten her. Jeg har ett veldig stort, tykt og krøllete hår. Og jeg skal ikke legge skull på at det er massevis av frisører som har null peiling når det kommer til å klippe håret mitt. Det siste jeg vil er å komme gråtende hjem atter en gang på grunn av en frisørtime som ikke gikk helt bra. Jeg hadde en super flink frisør inni Oslo, hun klippet i takt med krøllene mine og håret mitt elsket henne. Så før jeg gjør noe som helst må jeg nesten høre om det er noen her i Skien som vet om en frisør som er flink til å klippe krøller? Setter utrolig stor pris på tilbakemeldinger om temaet. PS: Har søkt masse på Google angående dette men ikke funnet noenting. Ha en fin dag!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå