Gjest Hippopotamus Skrevet 4. februar 2005 #1 Skrevet 4. februar 2005 Jeg skal gifte meg i en ganske så spesiell brudekjole, og kan ikke ha vanlige brudesko til. Jeg er derfor på utkikk etter skikkelig gammeldagse snøre- eller knappestøvletter med hel. Er det noen her som vet hvor jeg kan få tak i noe sånt? Vil helst ikke kjøpe på nettet, da jeg har litt "rare" føtter.
Belba Skrevet 4. februar 2005 #2 Skrevet 4. februar 2005 Jeg vet ikke om de har det der, men du kan jo ta en titt på Mitt Skattkammer.
Gjest Hippopotamus Skrevet 4. februar 2005 #3 Skrevet 4. februar 2005 Det skal jeg gjøre! Takk for tipset.
Gjest Virvel Skrevet 4. februar 2005 #4 Skrevet 4. februar 2005 Eller ta kontakt med butikker som selger brudeutstyr - selv om de ikke har noe inne, kan det jo hende at de vet om leverandører osv, og kan klare å få tak i noe for deg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå