Gå til innhold

Kjempelei meg. Må reise fra en hund.


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Søsteren min fikk en hund for ikke så lenge siden. Jeg kjenner hunden fra før da jeg kjente de forrige eierne. Søsteren min er mye på jobb og derfor passer moren min hunden en del. Nå de siste to ukene har jeg vert hjemme på juleferie. Ang hunden så er det jeg som har gått turer, gitt mat og tatt vare på hunden og nå er han selvfølgelig blitt veldig knyttet til meg. Han piper når jeg må en tur ut og følger bare etter meg. Om jeg må på toalettet så går han rundt å leter eller står utenfor døren.

Jeg reiser tilbake i morgen og jeg kjenner at hjertet mitt blør. Han kommer sikker til å pipe i flere dager. Er dette noe som en hund kommer til å glemme til slutt? Jeg er kjempelei meg for at jeg må forlate han. Kjenner jeg får en klump i halsen bare av å prate om det. Han har det så klart fint hos søsteren min og, men jeg er den som har tatt mest vare på den.

Så tilbake til spørsmålet. Glemmer hunder? Tror dere hunden kommer til å være "trist" lenge?

Anonymkode: ea79d...b71

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Hunden glemmer det fort

Anonymkode: 1e237...099

AnonymBruker
Skrevet

Det går nok bra :) 

Anonymkode: dca12...611

AnonymBruker
Skrevet
11 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Hunden glemmer det fort

Anonymkode: 1e237...099

Tull!!

Vi passet på en hund. Han ble helt hysterisk, hylte, hoppet og slikket på oss når vi møtte på ham tilfeldig ca en gang i året i nesten ti hele år etterpå.

Han hadde det bra så han savnet oss nok ikke lenge men han husket oss godt igjen i årene etterpå.

Anonymkode: 5c61e...9c1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...