AnonymBruker Skrevet 30. desember 2017 #1 Skrevet 30. desember 2017 Hei! Sitter nå her 24 år gammel, et barn rikere og erfaringsmessig - et utroskap rikere.. i sist forhold ble jeg egentlig bare holdt helvette med. Mye tillitsbrudd, kontakt med eksen bak min rygg som utviklet seg tilslutt til et utroskap for nøyaktig 1 år siden. Menmen... Han skjørtejegeren hun valgte framfor meg får vere mann nok til å stå for ordene og lovnadene han ga henne 😁👍🏻 Skulle likt å sett han pusse opp hele huset på 2,5 mnd (etter arbeidstid) men nå er jeg tilbake på singel igjen. Har fått litt oppmerksomhet ute blant damene, men jeg er en vandrende kropp full i angst og dårlig selvbilde/selvtillit pga det jeg har fått erfart. Jeg stoler knapt nok på meg selv lengre og har derfor litt vanskelig for å prate så mye med damer, siden jeg får litt panikk viss jeg føler de blir påtrengende. Hva kan jeg gjør? Anonymkode: a42cb...7a8
Duftavsommerregn Skrevet 30. desember 2017 #2 Skrevet 30. desember 2017 Du er da for pokker bare ungdommen, ta deg sammen mann Vær litt alene nå da, og bli trygg på deg selv igjen. Ikke forhaste deg inn i noe nytt forhold, du har jo masse tid foran deg til å kunne finne den rette, og ikke et nytt rasshøl. Så ikke sett deg i settinger der damer blir påtrengende om du ikke ønsker dette, og let etter en ny partner på steder det kan sammenfalle med dine verdier og interesser. Få panikk når man er 24 år er irrasjonelt, så de tankene må du bare jobbe deg gjennom. Men ikke gi opp! Du har mye godt liggende foran deg på din livsvei.
Gjest Overrasket Skrevet 30. desember 2017 #3 Skrevet 30. desember 2017 Det som er viktig, tror jeg da, i slike situasjoner er å ikke forhåndsdømme alle andre fremtidige kvinner basert på hva denne ene kvinne gjorde mot deg. Ikke sant, som jeg pleier å si, dersom du er veldig glad i sjokolade, og spiser en tørr og gammel sjokoladeplate: Tror du at alle andre sjokoladeplater er vonde, eller gleder du deg til å ta innover deg alt det den neste, deilige sjokoladeplaten har å by på, uten å bli holdt tilbake av fortidens tørre og dvaske sjokolade?
AnonymBruker Skrevet 30. desember 2017 #4 Skrevet 30. desember 2017 det beviser du blir aldri helt lykkelig sammen med en mann som du vil dele livet med. Det er mange betraktninger som skjer når du involver deg til en mann. Ja, han vil sjarmere deg, men som du har erfart finnes det en bakside. Og den mørke siden er det man ikke vil erfare, men som kan komme helt ut av det blå. Det er derfor date er en sesong, forlovelse en annen sesong, og gifte mål neste sesong der man kan kalle hverandre mann og kone... Dermed har man lagd en plattform for det som er det neste dere skal møte sammen. Når det blir gjort så vil du aldri erfare den tilstanden du har kommet i nå. Anonymkode: 2c603...0d9
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå