km25 Skrevet 28. desember 2017 #1 Skrevet 28. desember 2017 Jeg har vært på et par dater med en fyr de siste ukene. Vi møttes på tinder, og har snappet en den siste tiden. Rett før juleferien var jeg hjemme hos han. Kvelden var bra, og det endte med at vi hadde sex. Det har som oftest vært meg som har tatt kontakt (fra starten av), men etter vi hadde sex så har nok jeg begynt å legge litt mer i det. Jeg snapper han en eller to snaps daglig, og som oftest får jeg svar. Men i julen så har det ikke kommet så mye fra hans side (jeg bor i en annen by, og han er derfra), og jeg synes det er litt rart med tanke på at relasjonen nå er nærmere. Igår sendte jeg ham melding, og spurte hvordan ferien hadde vært. Da svarer han utfyllende, og det virker som han er positiv til at jeg tar kontakt. Likevel så gnager tvilen i meg. Jeg er dum og har begynt å følge med på scoren hans på snap, og ser at den øker mye hver dag, og synes det er rart at han ikke tar kontakt selv. Noen tanker? Kan utdype at jeg noen dager etter daten sa det hadde vært hyggelig å møte han igjen, og da svarte han "det får vi til, etter nyttår", virker ikke som han avviser meg, men likevel føler jeg meg ikke helt trygg heller.. Kan noen hjelpe?
ilga Skrevet 28. desember 2017 #2 Skrevet 28. desember 2017 Det finnes mange som er veldig treg i starten. Slik var min. Måtte ta initiativ i en mnd i starten så våknet han til liv og er mye mere aktiv enn meg
Uni Skrevet 28. desember 2017 #3 Skrevet 28. desember 2017 En gylden regel: Ikke skriv ny melding før du har fått svar på den forrige. Hvis han da ikke svarer på din forrige melding, da driter han i deg. Jo flere timer og dager han bruker på å besvare meldingene dine, desto mindre bryr han seg om deg.
AnonymBruker Skrevet 28. desember 2017 #4 Skrevet 28. desember 2017 Sånn er «min» også. Han svarer alltid, og frem til jula har alt vært fint. Merker at jeg føler jeg maser. Selv om jeg ikke sender melding hver dag. Har tenkt å holde meg til nyttårsaften. Hadde han hatt snap hadde jeg nok sendt litt mer bilder, men heldigvis har han ikke det. Jeg har begynt å sjekke messenger når han er på osv. Han er på fylletur nå, så alt er litt annerledes. Har ingen råd å gi, men vet hvordan du føler deg.. Anonymkode: bb455...b91
km25 Skrevet 2. januar 2018 Forfatter #5 Skrevet 2. januar 2018 Oppdatering: han sendte meg melding på nyttårsaften. Jeg var dritings, og samtalen ble nonsense. Men på slutten av meldingene spurte han om jeg ville komme til han neste helg så han har vel bare vært opptatt..
AnonymBruker Skrevet 2. januar 2018 #6 Skrevet 2. januar 2018 tipper han har flere i kikkerten Anonymkode: e823c...94b
AnonymBruker Skrevet 2. januar 2018 #7 Skrevet 2. januar 2018 Han driter nok i deg Anonymkode: d6b81...a3d
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå