Wonders Skrevet 23. desember 2017 #1 Skrevet 23. desember 2017 God jul! Hvor er du i jul/ nyttår i år? Hvorfor drar du? Noe du savner hjemmefra ? Her ligger jeg i varmen i Grand Canaria. Min første tur til Spania. Kall det hva du vil, charterferie, syden... Jeg er glad for et utenlandsopphold i ny og ne. Og har vært borte flere juler før. Vi er på 4 stjerners hotell, all inclusive. Med BamseKlubb. Må si jeg er overrasket over nivået her nede. Bra. God mat. Blide flinke effektive ansatte. Som et godt norskt hotell. Stort rom, giga bad og giga balkong. Hotellet er fullbooket. Viser seg vi har fått handikaprom. Heldige med den.
AnonymBruker Skrevet 23. desember 2017 #2 Skrevet 23. desember 2017 Buon natale fra Italia! Her savner vi ingenting. Tok med all julematen da vi reiste fra Norge for litt over 1 måned siden. Så her blir det "norsk" jul i morgen, 1 dag før italienerne (de aller fleste feirer den 25.) Det blir også nyttårsaften her. Toppleilighet med diger balkong, med super utsikt inn mot sentrum der det skal være spektakulært fyrverkeri arrangert av kommunen. Anonymkode: aae1d...c19
Gjest Linaria Skrevet 24. desember 2017 #3 Skrevet 24. desember 2017 Feirer i Edinburgh da jeg bor her med samboer, og både han og jeg hadde masse på gang akkurat før julaften (han hadde en stor konsert i Manchester i går kveld og vi kjørte hjem i hele natt), så vi blir her i år. Jeg hadde kjøpt med grøt og marsipangris fra Norge, men ellers lager vi britisk/irsk julemiddag da jeg ikke er noe glad i ribbe og bare er glad for å slippe det. Ellers viser jeg ham hvordan jeg feirer den 24. og han viser meg sin jul den 25. Blir her på nyttårsaften også fordi hogmanay! Jeg savner veldig familien min, da jeg alltid har feiret jul med dem før, men vet det blir flere juler framover og de er ikke så veldig langt unna, så det går fint.
AnonymBruker Skrevet 24. desember 2017 #4 Skrevet 24. desember 2017 Broderen og kona har i nesten 20 år dratt til utlandet ved juletider, orker ikke styret med bortskjemte barnebarn som får alt for mange gaver. De dro kl. 10 julaften til Egypt, var det visst. Jeg misunner dem, men har selv ikke mulighet til selv å bli med, av medisinske årsaker. Så jeg må hoppe av karusellen på MIN måte. En fredfull jul til alle! Anonymkode: dc439...de3
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå