Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg bare lurte på hvordan alle får til å ha slik sveis at håret vipper ut i tuppene, eller i panneluggen? Skjønner dere hva jeg mener?

F.eks slik som "Eva" har i Hotel Cæsar..Og slik som alle stjernene har for tiden, løst hår som er vippet ut i tuppene.

Hvordan gjør man det? Bruker man krølltang på en spesiell måte bare i tuppene? Eller rettetang? Eller må man føne håret utover ved hjelp av en rund børste?

Hjeelp?:)

Videoannonse
Annonse
Gjest Étoile
Skrevet

Da jeg hadde kort hår vippet jeg det utover med hårføner og en vanlig kam eller børste (sånn "frisør-grep vet du, kam/børste i ene hånden til å forme håret med, og så fører du føneren etter børsten med andre hånda). På lenger hår er det lettere å bruke rundbørste. Hvis du kjøper en med kjeramisk kjerne holder børsten på varmen og gir mer holdbar krøll eller vipp.

Husk å bruke et varmebeskyttende produkt i håret først, da sliter det ikke så fælt på håret.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...