Anba Skrevet 5. november 2017 #1 Skrevet 5. november 2017 (endret) Barnløs og deppa. Føler meg så ensom i denne situasjonen. Mannen har barn fra før, alle venner har barn og alle lurer på når vi skal få barn. Tør ikke være ærlig å si det som det er, at vi prøver men får det ikke til. Hadde tredje forsøk med inseminasjon nå og mensen kom som vanlig. Forbereder meg på prøverør, og er allerede nå redd for at det ikke lykkes og at jeg bare må de for meg et liv uten barn. Vil gjerne ha kontakt med andre i samme situasjon. Klem. Endret 18. oktober 2023 av Anba
Rosmerta Skrevet 5. november 2017 #2 Skrevet 5. november 2017 1 time siden, Anba skrev: Barnløs og deppa. Føler meg så ensom i denne situasjonen. Mannen har barn fra før, alle venner har barn og alle lurer på når vi skal få barn. Tør ikke være ærlig å si det som det er, at vi prøver men får det ikke til. Hadde tredje forsøk med inseminasjon nå og mensen kom som vanlig. Forbereder meg på prøverør, og er allerede nå redd for at det ikke lykkes og at jeg bare må de for meg et liv uten barn. Vil gjerne ha kontakt med andre i samme situasjon. Klem. Hvis det ikke er så farlig hvor i landet, kan du godt sende meg en pm :-) (Prøver i 2,5 år)
AnonymBruker Skrevet 5. november 2017 #3 Skrevet 5. november 2017 Klem til deg. Jeg har også gjort 3 inseminasjoner uten noe resultat. Blir helt motløs av å tenke på prøverør når jeg ser hvor mange forsøk mange folk med mye bedre fysiske forutsetninger enn meg selv trenger. Anonymkode: 86c33...3e0
Anba Skrevet 18. november 2017 Forfatter #4 Skrevet 18. november 2017 På 5.11.2017 den 15.46, Rosmerta skrev: Hvis det ikke er så farlig hvor i landet, kan du godt sende meg en pm :-) (Prøver i 2,5 år) Hei! Hvor i landet spiller absolutt ingen rolle. Sender deg en pm.
Anba Skrevet 18. november 2017 Forfatter #5 Skrevet 18. november 2017 På 5.11.2017 den 16.30, AnonymBruker skrev: Klem til deg. Jeg har også gjort 3 inseminasjoner uten noe resultat. Blir helt motløs av å tenke på prøverør når jeg ser hvor mange forsøk mange folk med mye bedre fysiske forutsetninger enn meg selv trenger. Anonymkode: 86c33...3e0 Hei! På en måte godt å høre at det er flere i samme situasjon. Samtidig trist at det skal være slik. Jeg er så redd for å aldri kunne få barn. Tenker på adopsjon, men mannen er for gammel. Så tenker jeg på fosterbarn. Jeg får helt panikk av dette. Forstår ikke hvorfor jeg skal ha så vanskelig å bli gravid når venner rundt meg blir gravid hele tiden.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå