Gjest lilletroll Skrevet 25. januar 2005 #1 Skrevet 25. januar 2005 Hvilke forum her på KG er du innom når du er her??? Jeg er innom Aktuelle Saker Barn og Familie Data, internett og telefoni(Kubn hvis jeg har et konkret spørsmål) Forbruker og Økonomi Generell Debatt Karriere og Utdanning Kropp, Helse og Trening. Kultur, tv, film og litteratur Ordleker m.m Personlige Meldinger (Ikke hver gang) Reiseliv (Kun hvis jeg har et konkret spørsmål) Samliv og Relasjoner Snikk Snakk (hver gang jeg har god tid....og det har jeg jo som regel ) Velvære, klær, kosmetikk. Ja det var de jeg er innom.....ble jo nesten alle det jo......
Klips Skrevet 25. januar 2005 #2 Skrevet 25. januar 2005 Sjekker dagbøkene til mine faste. Har jeg god tid tar jeg, i prioritert rekkefølge: - dagboken til et par stykker til - nye innlegg - kultur... - reiseliv... - barn... Har jeg seriøst fritidsproblemer tar jeg også: - hus... - karriere... - kropp, helse... - religion... (og en sjelden sjelden gang sniker jeg meg til en titt på brudekjolebildene) og har jeg så sinnsykt god tid som jeg aldri har mer - da tar jeg hele lista
Gjest Hel Skrevet 25. januar 2005 #3 Skrevet 25. januar 2005 Vanligvis er det: Aktuelle saker Barn og familie Data, internett og telefoni Generell debatt Kropp, helse og trening Personlige meldinger Samliv og relasjoner Seksualitet Snikk-snakk Velvære, klær og sminke Pluss noen dagbøker. Kjeder jeg meg drar jeg innom: Graviditet Kjæledyr Kultur, tv, film og litteratur Mat og drikke Reiseliv Skråblikk og generaliseringer Vi som sørger
pusla Skrevet 25. januar 2005 #4 Skrevet 25. januar 2005 Nå om dagen er det omtrent alle, for jeg kjeeeeder meg noe hemningsløst, men normalt er det de faste dagbøkene, kultur og underholdning, mat og drikke, karriere og utdanning.
Malou Skrevet 25. januar 2005 #5 Skrevet 25. januar 2005 Jeg bruker mye vis nye innlegg, men hvis jeg ikke gjør det går jeg som oftest innom på kultur.., noen dagbøker, hus, hage.., velvære og aktuelle saker. Er så og si aldri på barn og familie, bryllup og på vi som sørger.
Suzy Skrevet 26. januar 2005 #7 Skrevet 26. januar 2005 De fleste i løpet av en dag, men om morran har jeg ganske fast mønster: Først går jeg i dagboka mi også i Gamle Alex sin - så på Kropp, helse-forumet, deretter på personlig, så på samliv, seksualitet, aktuelt, generelt og tilslutt begynner jeg å bruke vis nye meldinger knappen.
Siam Skrevet 26. januar 2005 #8 Skrevet 26. januar 2005 Jeg er inne på -dagbøkene på gravid m-å -gravid -prøvere -reiseliv -dagbøkene på gravid a-n også blir det mye vis nye innlegg.
Gjest gjest1 Skrevet 26. januar 2005 #9 Skrevet 26. januar 2005 Først går jeg gjennom bryllupsdagbøkene og så sjekker jeg bryllupsforumet. Har jeg tid så er jeg en liten tur innom de aller fleste forumene men liker best Kultur, tv og film, mat og drikke, velvære, klær og kosmetikk og hus og hobby
Gjest gjesta Skrevet 26. januar 2005 #10 Skrevet 26. januar 2005 Oftest innom aktuelle saker samliv generell debatt
Belba Skrevet 26. januar 2005 #11 Skrevet 26. januar 2005 Jeg bruker "nye innlegg", men det blir uansett til at jeg leser flest tråder i: Generell debatt Kropp, helse og trening Kultur, film og litteratur Mat og drikke Velvære, klær og sminke Ellers; Forbruker & økonomi Reiseliv Religion Sport & fritid
Angelica Skrevet 26. januar 2005 #12 Skrevet 26. januar 2005 Oftest innom: Barn og familie Generell debatt Ordleker (JA, ganske ofte!) Kultur, film.. Kropp, helse.. Reiseliv Og titter som regel innom en del av de andre også.
-Fisken- Skrevet 26. januar 2005 #13 Skrevet 26. januar 2005 DAgbøker Snikk snakk Personlige meldinger Mat og drikke Kultur, film Kropp og helse Generell DEbatt Helse og velvære Seksualitet Noen ganger: Aktuelle saker Barn og familie Samliv Skråblikk
Gjest Anonymous Skrevet 28. januar 2005 #14 Skrevet 28. januar 2005 Fast rute her: barn og familie generell debatt kropp, helse og trening samliv seksualitet snikk-snakk Dersom det ikke er noe interesant å finne hender det at jeg surfer innom noen andre også.
Gjest LoisLane Skrevet 28. januar 2005 #15 Skrevet 28. januar 2005 Barn og familie Generell debatt Aktuelle saker Kropp, helse og trening Mat og drikke Kultur osv. Snikk-snakk Velvære osv. Er aldri innom kjæledyr, singleforumet, reiseliv, religion, sport
Gjest Daniella_ Skrevet 29. januar 2005 #16 Skrevet 29. januar 2005 Kropp Helse og Trening Samliv og relasjoner Velvære, klær, kosmetikk Generell debatt Snikk-snakk Skråblikk og generaliseringer Er sjeldent på singelforumet, sex-forumet eller barne-forumet.
Gjest Leola Skrevet 29. januar 2005 #17 Skrevet 29. januar 2005 Som regel så bruker jeg "Vi nye innlegg-knappen" - hvis der er altfor mye så tar jeg de forumene som interesserer meg mest: Aktuelt Barn Hus & Hage Kultur ... og et par dagbøker Egentlig så henger jeg meg ikke opp i hvilke kategori saken ligger under - det er selve saken som er interessant. Derfor liker jeg best å bruke "Vis nye innlegg"
innocenta Skrevet 3. februar 2005 #18 Skrevet 3. februar 2005 Jeg bruker stort sett bare Nye innlegg, og ser på innleggene som fenger mest i overskriften.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå