søndagsengel? Skrevet 21. januar 2005 #1 Skrevet 21. januar 2005 Har noen oppskrift på filipinsk Pansit med kylling? Jeg har funnet en som så god ut på nettet, men vil ha fler så jeg finner "den rette"!
Lady Lovelylocks Skrevet 21. januar 2005 #2 Skrevet 21. januar 2005 Hva er egentlig pansit? Hvis det finnes med kylling er det sikkert godt..
søndagsengel? Skrevet 21. januar 2005 Forfatter #3 Skrevet 21. januar 2005 Hva er egentlig pansit? Hvis det finnes med kylling er det sikkert godt.. Det er forskjellige typer nudler som er stekt med kylling og grønnsaker. Ja, det er godt!! :-)
Arkana Skrevet 21. januar 2005 #4 Skrevet 21. januar 2005 Jeg har (utrolig nok?) ingen slik oppskrift i databasen min, men har funnet flere på nettet: http://www.topics-mag.com/projects/recipes...nsit-canton.htm http://www.cdkitchen.com/recipes/recs/56/P...ines45842.shtml http://www.foodnetwork.com/food/recipes/re...6_16988,00.html
søndagsengel? Skrevet 21. januar 2005 Forfatter #5 Skrevet 21. januar 2005 Takk Arkana! :-) Det var den første der jeg tok utgangspunkt i i dag. Ville ha med kylling, som er det jeg har smakt før. Men kommer sikkert til å prøve med svinekjøtt eller skalldyr en gang også. Du får teste en av oppskriftene, og hvis du liker den kan du jo legge den til i databasen din? :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå