Gjest Anonymous Skrevet 20. januar 2005 #1 Skrevet 20. januar 2005 Jeg har begynt å svømme (bryst, kan ikke crawl) to ganger i uken, og lurer på hvor langt jeg bør svømme hver gang for å ha noe utbytte av det, kondisjonsmessig sett. Jeg svømmer i veldig rolig tempo. 1000 meter er kanskje for lite?
Vimsevips Skrevet 20. januar 2005 #2 Skrevet 20. januar 2005 Start med 1000m, finn ut hvor lang tid du bruker på det. Etterhvert vil du se at du fint klerer å svømme lenger på den samme tida, da øker mengden. 1000m er ikke til å blåse av, det er faktisk god trening, og et veldig greit utgangspunkt. Du skal se at du snart svømmer 2000m på akkurat/nesten den samme tida, og dermed bedrer du kondisjonen din stadig og i et tempo kroppen din liker
Gjest Revenka Skrevet 20. januar 2005 #3 Skrevet 20. januar 2005 Jeg svømmer 1500 meter fast + at jeg heller svømmer ekstra når jeg har mer energi. Jeg har akkurat begynt å trimsvømme. Har vært plaget med en skulder tidligere, så jeg tar det med ro. Svømmer sakte.
maki Skrevet 21. januar 2005 #4 Skrevet 21. januar 2005 Skal begynne å svømme i 1 time jeg, så kommer ikke til å bry meg om lengen, det får øke som jeg blir raskere.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå