kaia kaia Skrevet 4. oktober 2017 #1 Skrevet 4. oktober 2017 Hei! Er en gjeng 18åringer som skal på jentetur til Oslo, som tenkte oss ut på kvelden. Lurer på hvordan det er med aldersgrenser, har nemlig forstått det slik at det meste er 20? Har hørt at det er et 18årssted som heter KJ10, noen som har noen erfaringer fra dette stedet? :-) Og når folk sier det meste er 20årsgrense; gjelder dette alt mulig så lenge det er drikkeservering, eller kun klubber/utesteder? Kan man for eksempel henge på en bar på Grunerløkka selv om man er 18? Takk for svar!! Vi gleder oss masse, så hadde satt pris på gode Oslo-tips:-)
Gjest padawan Skrevet 4. oktober 2017 #2 Skrevet 4. oktober 2017 KJ10 er et av få utesteder som har 18-års grense i helgene og det er mye kø utenfor. Et annet sted er Møllers men det er et skikkelig søppelsted.
kaia kaia Skrevet 4. oktober 2017 Forfatter #3 Skrevet 4. oktober 2017 5 minutter siden, padawan skrev: KJ10 er et av få utesteder som har 18-års grense i helgene og det er mye kø utenfor. Et annet sted er Møllers men det er et skikkelig søppelsted. Takk for svar. Men som sagt: hva mener du når du skriver utested? Gjelder dette alt av steder med drikkeservering, eller kan man dra på barer?
Gjest padawan Skrevet 4. oktober 2017 #4 Skrevet 4. oktober 2017 Utested = bar / diskotek / klubb / whatever.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå