Gjest Gjesta Skrevet 20. januar 2005 #1 Skrevet 20. januar 2005 Med endel sorte prikker og storer porer på nese og kinn. Må være noe som det ikke er så mye styr med, for det tror jeg ikke han gidder Noen som har noen gode tips på produkter?
Catzy Skrevet 20. januar 2005 #2 Skrevet 20. januar 2005 Tror det er større suksess hvis du sender ham til hudpleier med jevne mellomrom, enn at han skal gjøre hudpleie selv. Det er i hvertfall erfaring med min samboer. Han liker å bli stelt med, men det å bruke fuktighetskrem... eller annen hudpleie med jevne mellomrom, det kan du glemme. Catzy
Gjest Gjesta Skrevet 20. januar 2005 #3 Skrevet 20. januar 2005 jodajoda, han bruker noe fra rensegel fra biotherm nå.. og fuktighetskrem.. så en facial cleanser ville han ha.
Gjest Anonymous Skrevet 21. januar 2005 #4 Skrevet 21. januar 2005 Jeg vet at biotherm har en slags eksofilerende rensegele og dagkrem for menn. Min sambo brukte det pga inngrådde hår, og det hjalp så det bør sikkert hjelpe på sorte prikker også. Mener å ha sett det på SN også.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå