Gå til innhold

Sommerfugler


totr

Anbefalte innlegg

Ja, i dag var jeg på kjoletilpasning, det gikk nesten FOR fort, det var lite som trengte å gjøres. Kjolen er jo mye finere i virkeligheten enn de bildene jeg hadde, så når all stasen kommer med blir det kjempebra!

Kjente at nå kom sommerfuglene i magen - bare 3 uker igjen i dag! Skal hente kjolen om 2 uker, reiser om 2,5 uke (skal gifte meg i utlandet) Forhåpentligvis hjelper sommerfuglene meg å gå ned de få kiloene som jeg helst skulle tatt av før jeg står i finstasen på bryllupsdagen min, men det er ikke verdens undergang hvis det ikke går!

Enda er det noen småting som gjenstår, skal på brudevalskurs på lørdag, frisør neste lørdag for å friske opp fargen. Og så må jeg begynne å pakke! Kommer til å få overvekt på flyet!

Men nå er det så kort tid igjen at jeg kjenner det på hele kroppen! Gleder meg!!!!

(måtte bare få det ut!....)

12

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...