AnonymBruker Skrevet 31. august 2017 #1 Skrevet 31. august 2017 Jeg skal være forlover i bryllup og jeg og en veninne vurdere å lage sang ( da blir det kun vi to som framfører den). Vi kan absolutt ikke synge, men tenker at dette bare blir morsom ? Eller blir det bare kleint? Vi gjør det jo for underholdning da. Tenke å synge etter en disneymelodi. Men vi må prøve å få sangen morsom, noen tips? Jeg skal i tillegg holde en tale ( siden jeg er forlover). Men den blir nok bare på sånn 2 min, bare for å få sang litt om vårt forhold. Vi tenker at sangen skal bli til både brud å brudgom siden vi har godt forhold til begge to. Anonymkode: 9694d...e7a
AnonymBruker Skrevet 31. august 2017 #2 Skrevet 31. august 2017 Det er helt forferdelig. Tenk på barna i Afrika. Anonymkode: 2fee8...560
The Kitten Skrevet 1. september 2017 #3 Skrevet 1. september 2017 Hvis dere ikke kan synge, så dropp det. 1
SiMa Skrevet 2. september 2017 #4 Skrevet 2. september 2017 Hvis dere ikke kan synge blir det bare kleint. Da hadde det faktisk vært bedre om alle var med og sang. Tale på to minutter (eller fem) høres bra ut, da. Veldig mange er alt for glad i å høre sin egen stemme og evner ikke å begrense seg. Det som kunne vært veldig gode og underholdende taler blir ofte druknet i alt for mange historier og anekdoter. To-tre er mer enn nok.
kvinne1992 Skrevet 5. september 2017 #5 Skrevet 5. september 2017 En gang jeg var i bryllup var det to venninner av bruden som sang, de kunne absolutt ikke synge, men det var det som gjorde alt morsomt. Alle skjønte jo at de tulla, så det var bare gøy!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå