Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Herregud som den jenta klager. I hundre det ene øyeblikket med festing og bare "yolooo", og nede for telling og sutrete i det neste øyeblikket. Hva skjedde med å ha en livsstil man kan leve med? Hvis hun er så plaget av denne krystallsyken (merkelig form som kommer og går på sekundet), så er vel ikke den usunne livsstilen noe sjakktrekk:)

  • Liker 5
Skrevet

Er krystallsyke noe man får når man er wiccaner? Kjente en heks en gang, hun hadde masse steiner i lommene som hun viste meg.

Merkeligste personen jeg har kjent. 

Skrevet

hun har jo vært deprimert før og virker veldig følsom. i kombinasjon med krystallkulen skjønner jeg at hun går på en smell av og til. synes hun er herlig og ærlig 

  • Liker 4
Skrevet

Jeg synes også at hun er herlig og ekte! 👍🏼

  • Liker 5
Gjest Carina Maria
Skrevet

Jeg liker hun godt og synes hun er herlig med godt humør. 

Skrevet

Ja, utbrudd av krystallsyken kan faktisk komme og gå på minuttet.

  • Liker 4
Skrevet

Digger Ida👊🏼

Skrevet

Ida er bare kjempeskjønn 💗

Skrevet

Synes Ida er tøff som er så åpen og ærlig. Det er ikke lett å leve med en "usynlig" kronisk lidelse. 

  • Liker 2
Skrevet

Ida er knalltøff og ekte. Alltid likt henne. Det et ikke lett å leve med en usynlig, kronisk lidelse, nei, gjør det selv også, så vet alt om det. 

  • Liker 3
Skrevet

Liker Ida, jeg! Prøver ikke å være noe annet enn det hun er. 

What you see, is what you get - og det liker jeg :) 

×
×
  • Opprett ny...