Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Min bestevenninne har fått seg kjæreste, dem har vært sammen i to mnd og holdt på i over 6 mnd.. 

Siden dem startet har hun sklidd mer og mer bort og virker nesten ikke intr i å finne på noen ting lenger.. Bare være med han.. 

Hvor lenge pleier denne " rosa skyen " å vare egentlig? Og hvor lenge skal man egentlig vente på at vennen kanskje får opp øynene? 

Jeg har prøvd lenge nå å spørre om hun vil være med på ting, men hun vil ikke bli med på noe .. Utenom å snakke om kjæresten såklart.. 

Anonymkode: dde3f...ffb

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er ikke lett å si hvor lenge dette vil vare slik, men trordu gjør klokest i å orienterer deg mot andre venner, og ikke bli gående og vente på henne. Er du da opptartt med andre når hun finner ut av at hun trenger deg igjen, får det bli hennes problem.

Skrevet

Noen folk ser bare på venner som midlertidige substitutter som de kan redde seg i land på når de ikke har kjæreste. De hører du aldri noe særlig fra igjen om de får kjæreste og knapt noen gang om de får familie. Utover at de gjerne kommer dinglende og skal drukne deg i kjærlighetssorgen sin når de blir forlatt og skal være venner igjen. Til de igjen får kjæreste.

Andre er midlertidig borte, men vil etterhvert involvere seg med venner igjen og inkludere kjæreste og vice versa så du bare får utvidet vennekretsen.

Gi det et halvt års tid eller så. Innen da vet du nok om bestevenninna hører til den ene eller den andre kategorien. Den første kategorien er ikke gode venner. 

 

Anonymkode: bd397...5a8

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...